O nas

Nasza firma świadczy profesjonalne usługi w zakresie opieki nad dziećmi i osobami starszymi na terenie południowej wielkopolski a w szczególności Ostrowa Wielkopolskiego i okolic.

Naszym Podopiecznym oferujemy indywidualną opiekę na godziny lub całodobowo, świadczoną w ich własnych domach - otoczeniu, które świetnie znają i w którym czują się pewnie i bezpiecznie. Ideą naszej firmy jest kompleksowa pomoc w codziennych czynnościach: od prac domowych, gotowania, zakupów poprzez czynności pielęgnacyjne, rehabilitację, usprawnianie ciała do wsparcia psychologa, ćwiczeń pamięci. Udzielamy naszym Podopiecznym pełnego wsparcia w codziennym życiu, zapewniamy bezpieczeństwo i poczucie komfortu.

Dla każdego z nas ważne jest aby zarówno swoje dzieciństwo jak i swoją jesień życia spędzać w otoczeniu miłych i życzliwych osób, które podchodzą do nich z szacunkiem. Każdy z nas chciałby żyć godnie aż do swoich ostatnich dni we własnym domu, w którym czujemy się bezpiecznie i komfortowo.

Bazując na tej wiedzy i kierując się dobrem naszych Podopiecznych kierujemy do Państwa ofertę, w którym głównym motywem przewodnim jest profesjonalna opieka nad osobami starszymi i dziećmi w ich własnym domu.

W Polsce większość osób starszych pragnie w swojej jesieni życia pozostawać we własnych domach, wśród swoich bliskich, pozostawiając jednocześnie aktywnymi i potrzebnymi na co dzień ludźmi.

Aktywność taka z upływem czasu wymaga coraz większego wsparcia ze strony innych osób, a ilość czasu i pracy oraz specjalistycznej wiedzy wykracza poza możliwości najbliższych członków rodziny.

Nasza firma oferuje doradztwo z zakresu dobory najlepszej formy opieki biorąc pod uwagę cały zakres upodobań Podopiecznego, jego sytuacji życiowej i materialnej, aby Podopieczny odczuwał pomoc innych osób jako wsparcie w tym co robi a nie konieczność i dyskomfort.

Nasi doradcy chętnie spotkają się z Państwem i zaproponują wsparcie.

Paweł Zdybel